Mapa numeryczna geodezja

Nazywana jest także mapa cyfrową. W przeciwieństwie do tradycyjnej, analogowej — jest stosowana od niedawna. Mapa numeryczna wykorzystywana w geodezji może powstawać na różne sposoby, np. w wyniku terenowych pomiarów geodezyjnych, poprzez wykonanie zdjęć lotniczych, czyli metodą fotogrametryczną lub w wyniku digitalizacji kreskowych map analogowych. Numeryczna mapa terenu może mieć dwie postaci. Wyróżniamy modele rastrowe, otrzymywane w procesie skanowania map oraz mapy wektorowe — łatwiejsze do zaktualizowania i zajmujące o wiele mniej pamięci niż mapy rastrowe.

Nowoczesne i dokładne mapy numeryczne: Grudziądz

Dla naszych Klientów z Grudziądza oraz okolic wykonujemy nowoczesne mapy numeryczne. Korzystamy z najlepszych metod oraz wiedzy i doświadczenia. Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również firmami i instytucjami. Zamówione u nas produkty mają wiele zalet — są łatwe do zaktualizowania i dają możliwość korzystania w jednym czasie kilku osobom. Digitalizacja dokumentów sprzyja również łatwej obsłudze czy szybszemu wyszukiwaniu informacji.

Geogik Twój partner w tworzeniu numerycznych map terenu

Jeśli mieszkasz w Grudziądzu lub okolicy i szukasz firmy zajmującej się profesjonalnym wykonywaniem map numerycznych na potrzeby geodezji — serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy pomoc doświadczonego specjalisty, dysponującego dokładnym, nowoczesnym sprzętem. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń lub napisz i zyskaj profesjonalną mapę cyfrową!