Mapy do celów projektowych Grudziądz

Budowa domu wymaga od inwestora spełnienia szeregu warunków. Wśród nich można wymienić chociażby:

  • uzyskanie warunków zabudowy, kiedy brakuje planu zagospodarowania przestrzennego,
  • przedłożenie projektu domu,
  • uzyskanie pozwolenia na budowę,
  • odbiór gotowego budynku.

Aby spełnić wszystkie te warunki, inwestor musi poprosić o pomoc geodetę, który w wyniku pomiarów prowadzonych na miejscu budowy wykona odpowiednie mapy do celów projektowych.

Kompleksowa mapa do celów projektowych procedura

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura geodezyjnego GEOGIK. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wykonanie mapy do celów projektowych. Czym jest ten dokument? Jest on niezbędny do uzyskania warunków zabudowy dla danej działki w skali 1:500 lub 1:1000. Mapa do celów projektowych stanowi odwzorowanie mapy zasadniczej, katastralnej lub ewidencyjnej. Można zamówić ją u geodety. W naszym biurze przygotowujemy kompleksowe mapy projektowe zawierające także granice opracowania, czyli zaznaczoną działkę, teren wokół niej, jak również obszar przeznaczony do ogólnej analizy.

Mama do celów projektowych? Geodeta z GEOGIK wykona najlepiej!

Nasi geodeci to zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wykonanie map do celów projektowych to jedne z najczęściej zlecanych nam zadań. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt przejeżdżamy na miejsce, dokonujemy pomiarów i tworzymy dokładne, kompleksowe dokumenty, które stanowią ważne uzupełnienie pozostałej dokumentacji. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy — zadzwoń, by poznać szczegóły.

Szczegółowa mapa do celów projektowych procedura i niezbędne dokumenty

Mapa do celów projektowych jest niezbędna do uzyskania warunków zabudowy. Zawiera szczegółowe informacje na temat ewidencji gruntów, budynków, sieci uzbrojenia terenu, usytuowania zieleni, osi ulic, dróg itp. Aby uzyskać taką mapę, należy skorzystać z pomocy profesjonalnego geodety, który po zapoznaniu się z odpowiednimi dokumentami, takimi jak mapy ewidencyjne czy zasadnicze, przeprowadza pomiar, a także wywiad terenowy. Jest to dość skomplikowana procedura, dlatego wymaga odpowiednich kwalifikacji doświadczonego specjalisty.

Kiedy należy udać się do geodety? Mapa do celów projektowych z GEOGIK

Jeśli planujesz wnioskować o zgodę na budowę nieruchomości, w pierwszej kolejności powinieneś udać się do biura geodezyjnego. Rzetelny geodeta posiadający odpowiednie certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie zajmie się stworzeniem mapy do celów projektowych od podstaw. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych pomiarów geodeta sporządza projekt kartograficzny na podstawie mapy zasadniczej przedłożonej w Urzędzie Miasta lub Starostwie Powiatowym.

Mapa do celów projektowych: geodeta do Twoich usług

Oferujemy doradztwo w zakresie działań geodezyjnych, takich jak tworzenie map do celów projektowych, pomiarów GPS, podziałów działek i wiele innych. GEOGIK zajmuje się kompleksową obsługą Klientów indywidualnych, jak również inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości usług oraz terminowości. Potrzebujesz dokładnej mapy do celów projektowych? Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami poprzez formularz zgłoszeniowy!