Mapy do celów projektowych Grudziądz

Budowa domu wymaga od inwestora spełnienia szeregu warunków. Wśród nich można wymienić chociażby:

  • uzyskanie warunków zabudowy, kiedy brakuje planu zagospodarowania przestrzennego,
  • przedłożenie projektu domu,
  • uzyskanie pozwolenia na budowę,
  • odbiór gotowego budynku.

Aby spełnić wszystkie te warunki, inwestor musi poprosić o pomoc geodetę, który w wyniku pomiarów prowadzonych na miejscu budowy wykona odpowiednie mapy do celów projektowych.

Kompleksowa mapa do celów projektowych procedura

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura geodezyjnego GEOGIK. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wykonanie mapy do celów projektowych. Czym jest ten dokument? Jest on niezbędny do uzyskania warunków zabudowy dla danej działki w skali 1:500 lub 1:1000. Mapa do celów projektowych stanowi odwzorowanie mapy zasadniczej, katastralnej lub ewidencyjnej. Można zamówić ją u geodety. W naszym biurze przygotowujemy kompleksowe mapy projektowe zawierające także granice opracowania, czyli zaznaczoną działkę, teren wokół niej, jak również obszar przeznaczony do ogólnej analizy.

Mama do celów projektowych? Geodeta z GEOGIK wykona najlepiej!

Nasi geodeci to zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wykonanie map do celów projektowych to jedne z najczęściej zlecanych nam zadań. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt przejeżdżamy na miejsce, dokonujemy pomiarów i tworzymy dokładne, kompleksowe dokumenty, które stanowią ważne uzupełnienie pozostałej dokumentacji. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy — zadzwoń, by poznać szczegóły.